Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Mummy ResurrectedRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 2.5
A DayRated ★ 1.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.0
Truth or DareRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 1.0
AshfallRated ★ 3.0
Inseparable BrosRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.0
TrollsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Long Live the KingRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.0