Movies
Ratings
1247
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 2.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Hardcore HenryRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
JunoRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0