Movies
Ratings
409
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 3.0
Special ForcesRated ★ 4.5
Mothering SundayRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0- Forgive Us Our DebtsRated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 5.0- Long ShotRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Black BookRated ★ 3.5- The Shadow In My EyeRated ★ 4.0
- FyreRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Death to 2020Rated ★ 3.0