Movies
Ratings
715
Green BookRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0- Holy PunchRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0