Titles you rated
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 1.0
American HustleRated ★ 4.0