Titles you rated
Happy GilmoreRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Step BrothersRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0