Movies
Ratings
478
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0- The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.0
Highway StarRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0