Titles you rated
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 0.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5