Movies
Ratings
45
The TerminalRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0- Prayers for BobbyRated ★ 4.0

MementoRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0