Movies
Ratings
270
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
The Men Who Stare at GoatsRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 4.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.0
The Taste of TeaRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 3.0
The JacketRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
MacheteRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 5.0
HostageRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
Tropic ThunderRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0