Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
The Dead Don t DieRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5