Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
D-WarRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5