Movies
Ratings
2088
Draft DayRated ★ 3.5
EddingtonRated ★ 3.0
MercyRated ★ 3.5
RRRRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Send HelpRated ★ 3.5- War MachineRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
HoppersRated ★ 4.0- CompanionRated ★ 4.0
- The HousemaidRated ★ 4.0
GreyhoundRated ★ 4.0- SiratRated ★ 4.0
- The King's WardenRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
RunRated ★ 4.0- The RIPRated ★ 4.0