Movies
Ratings
307
Man on the EdgeRated ★ 3.0- Tears in the AmazonRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.5
The GraduateRated ★ 4.0- How To Top My WifeRated ★ 3.5
Railroad ManRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 2.0
Villain and WidowRated ★ 4.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.5
The Eighth DayRated ★ 5.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0- Born To SingRated ★ 3.0
- Two Cops 2Rated ★ 4.5
White BadgeRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 5.0
FargoRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.5
Mokpo the HarborRated ★ 3.0