Movies
Ratings
108- Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.5
Frost/NixonRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 4.5
- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
3-IronRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0