Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 1.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5