Movies
Ratings
73
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
CarrieRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 5.0- The Quiz Show ScandalRated ★ 3.0
- Romantic HeavenRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0- Hear MeRated ★ 5.0
- Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
- When a Wolf Falls in Love with a SheepRated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 1.0
Sector 7Rated ★ 1.0
My PaparottiRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.0