Titles you rated
- MicrohabitatRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
All the Long NightsRated ★ 4.0- Nouvelle VagueRated ★ 4.0
- Jay KellyRated ★ 4.0
- The World of LoveRated ★ 4.0
- AfireRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 1.5
TransitRated ★ 4.0- A House of DynamiteRated ★ 3.5
- YellaRated ★ 3.5
- GhostsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
UndineRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.5
- RomeríaRated ★ 2.5