Movies
Ratings
332
Masked HeartsRated ★ 4.5- UprisingRated ★ 2.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 3.5
Tokyo!Rated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.0