Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 5.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
RushmoreRated ★ 4.0
RangoRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The DuchessRated ★ 2.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0