Movies
Ratings
323
Me Before YouRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5