Movies
Ratings
1041- Heads of StateRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
House of SayuriRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 5.0
Minecraft: The MovieRated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 5.0
Horrible BossesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
Vicious FunRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5- Family PackRated ★ 5.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0