Movies
Ratings
137
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Hateshinaki ScarletRated ★ 2.5
MGA MAGICAL 10 YEARS DOCUMENTARY FILM ~THE ORIGIN~Rated ★ 1.5
GravityRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.0
Chaplin: Spirit of the TrampRated ★ 1.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
Zombie Land Saga: Yumeginga ParadiseRated ★ 4.5
100 MetersRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.5
Lupin the IIIrd the Movie: Fujimi no KetsuzokuRated ★ 1.5
KOKUHORated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5