Movies
Ratings
492
NopeRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Foreign Duck, the Native Duck and God in a Coin LockerRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- The Boy from Outer SpaceRated ★ 0.5
Bad Luck Banging or Loony PornRated ★ 3.0- Continental ’25Rated ★ 3.5
FootlooseRated ★ 3.5
Boys on the SideRated ★ 3.0- A Fuller LifeRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0
Last Tango in ParisRated ★ 1.0
Cannibal! The MusicalRated ★ 3.0
The Spitfire GrillRated ★ 3.5
King of the HillRated ★ 4.0