Movies
Ratings
301- BTS the Comeback Live: ArirangRated ★ 0.5
FollowingRated ★ 2.5- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
100 MetersRated ★ 4.0
Free SoloRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- SiratRated ★ 4.5
- The UglyRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5