Titles you rated

The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
SawRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0