Titles you rated
Pacific RimRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0- Prison Break: The Final BreakRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 3.0
Wild Wild WestRated ★ 2.0
UnderworldRated ★ 4.0