Movies
Ratings
1259
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.5
The ExperimentRated ★ 4.0- PandoraRated ★ 0.5
Mokpo the HarborRated ★ 2.0
The GuiltyRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
Seoul StationRated ★ 3.5- IntentionRated ★ 0.5
Silent HillRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0