Movies
Ratings
237
LUCK KEYRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 0.5