Movies
Ratings
143
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 2.0
Bride WarsRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 2.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.5- PapermanRated ★ 5.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 5.0