Titles you rated
- 신들린 연애Rated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- Love ScoutRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 4.0- The TrunkRated ★ 3.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
DisclaimerRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0