Movies
Ratings
148
SicarioRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Kingdom of Gladiators: The TournamentRated ★ 1.0- New World OrdeRxRated ★ 0.5
SEAL Team VIRated ★ 1.0- Soldat blancRated ★ 1.0
- Watch Me DieRated ★ 2.5
The Lazarus ProjectRated ★ 2.0- Until ForeverRated ★ 3.5
Beyond the BorderRated ★ 1.5
HerRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 2.0