Movies
Ratings
106
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0- Ha-na's RestaurantRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
What IfRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0