Titles you rated
Monte CarloRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0