Movies
Ratings
50
Petty RomanceRated ★ 1.5
My Scary GirlRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0- Rules of DatingRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.0