Movies
Ratings
580
The Hurt LockerRated ★ 4.0- Steel RainRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0- ForgottenRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 1.5
The MummyRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0