Movies
Ratings
34
AvatarRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0- All for LoveRated ★ 2.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0- Rules of DatingRated ★ 3.0