Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0