Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Road to BostonRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0