Movies
Ratings
146
As Good As It GetsRated ★ 3.5
A History of ViolenceRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Once a ThiefRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5