Movies
Ratings
214
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.0
SopyonjeRated ★ 1.5
My Dear DesperadoRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
The KingRated ★ 1.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5- The Human ScaleRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 2.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
The CircleRated ★ 1.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0