Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 2.5- RevelationRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 2.0- CobwebRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
PeninsulaRated ★ 1.5
SleepRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- HungerRated ★ 3.5