Movies
Ratings
351
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
MaborosiRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 2.0
Sensei's Pious LieRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Ikoku NikkiRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0- UprisingRated ★ 2.0
(Ab)normal DesireRated ★ 4.0- JAURIM, The WonderlandRated ★ 3.0
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Brave CitizenRated ★ 1.5