Movies
Ratings
216
FuryRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.5
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 4.5
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0