Movies
Ratings
86
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5- Our PresidentRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Oh BrothersRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 1.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
American HustleRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5