Movies
Ratings
871- The King's WardenRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- RevelationRated ★ 2.0
- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5

Troll FactoryRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
RansomedRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The AviatorRated ★ 3.5- ReptileRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0- Whispering CorridorsRated ★ 3.0