Titles you rated
ShopliftersRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
RiddickRated ★ 2.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Army of DarknessRated ★ 4.0
Evil Dead IIRated ★ 4.0
PaulRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5