Movies
Ratings
52
The AvengersRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 1.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0