Movies
Ratings
438
Late AutumnRated ★ 2.0
DetachmentRated ★ 2.0
New Year BluesRated ★ 4.0
LionRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 5.0
29+1Rated ★ 4.0- At Cafe 6Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Taipei ExchangesRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5