Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5